pirotechnika weselna wyrzutnie iskier iskry sceniczne


Pirotechnika weselna. HIT 2020 roku – iskry sceniczne

Fontanny pirotechniczne odpalane w dowolnym czasie na weselu to efekt gwarantowany.  Najczęściej wykorzystywana atrakcja weselna podczas pierwszego tańca.  Iskry sceniczne dostępne w wysokościach: 2,3,5 m oraz długość trwania do minuty. Oferujemy fontannę iskier wewnątrz i zewnątrz pomieszczenia, co daje idealne urozmaicenie wesela i popis dla fotografa.

HIT 2020 roku stał się faktem. Pirotechnika weselna w naszych oferowanych atrakcjach weselnych stała się najbardziej popularna tuż za ciężkim dymem. Fontanny pirotechniczne wykorzystywany tylko i włącznie od wyobraźni Państwa Młodych. Najczęściej wybieraną opcją są 4 zapalniki iskier scenicznych, wraz z wykorzystaniem ciężkiego dymu, jak w poniższym filmie.

Fontanny iskier, jako urozmaicenie Twojego wesela

Efektowna pirotechnika weselna upiększy Wasze wesele! Używamy bardzo wysokiej jakości produktu pirotechnicznego, dzięki czemu efekt jest dłuższy oraz bardziej efektowny. Do pokazu pirotechnicznego nie potrzeba żadnych kabli przewodowych, dlatego zajmuje to na prawdę bardzo mało miejsca, a czas przygotowania do usługi jest bardzo krótki.
Iskry sceniczne to idealny materiał dla kreatywnych Państwa Młodych. Zapalniki pirotechniczne, wykorzystywane: przy wyjściu z kościoła, przy wejściu do domu weselnego, podczas pierwszego tańca, przy wjeździe tortu….a także, jako pokaz wieczorny, gdzie efekt pokazu pirotechnicznego, z zimnymi ogniami zobaczysz w filmiku poniżej. Napisz do Nas na Facebooku.

Pirotechnika wraz z połączeniem ciężkiego dymu?

Tak, to najczęściej wybierany sposób użycia pirotechniki weselnej. W najważniejszym momencie Waszego pierwszego tańca (nr. podczas pięknego podnoszenia Pani młodej), rozbłysną blaskiem zapalniki sceniczne. Fontanny pirotechniczne stworzą wspaniały klimat, a Wy poczujecie się jak gwiazdy. Wam, jak i gościom weselnym efekt długo zostanie przed oczyma, a efektem zostaną zaszokowani wszyscy! W jedynym z najważniejszych dni, warto dodać efektu “WOW” i zaplanować swoje wesele ze SkyLove.
W miejscowościach, takich jak: Stary Sącz, Mielec, Łańcut, Ciężkowice, Szczawnica, Gródek nad Dunajcem, Grybów, czy Pcim działamy od wielu lat. Oferując pirotechnikę weselną, jesteśmy znani w wielu lokalach. Całą obsługą zajmujemy się sami. Cała usługa polega ona na przyjeździe przez pracownika, obsługi zapalników pirotechnicznych oraz transporcie. Jest to zupełnie bezpieczna atrakcja. Poniżej filmik z pierwszego tańca. *Jednorazowe użycie wytwornicy to czas ok. 20-60 sekund.

Jak zarezerwować usługę pirotechniczną i czy mój termin jest dostępny?

Zapraszamy do szczegółowej oferty, która znajduje się pod tym linkiem. “Oferta weselna”. Wybierz interesujące Cię atrakcje i złóż zapytanie. Chcesz zarezerwować pirotechnikę? Kliknij “Napisz”, przejdź do formularza kontaktowego i zapytaj się o dostępny dla Ciebie termin.
Proponujemy Państwu stworzenie niezwykłej oprawy pierwszego tańca na bazie profesjonalnych wytwornic ciężkiego dymu, czy wyrzutni iskier – wraz z kolorowymi confetti, efekt gwarantowany. Istnieje możliwość zorganizowania “prezentu” dla Państwa Młodych.

Ciężki dym, pirotechnika, czy świecące napisy? Sprawdź całą ofertę proponowanych atrakcji weselnych – napisz do Nas, a My zapewnimy, że Twoje wesele będzie wyglądać, jak z bajki!

Adres
  • Nowy Sącz, Tarnów, Dębica
  • Nowy Targ, Gorlice, Limanowa
  • [email protected]
  • +572 380 371
  • +731 010 695

© 2020, SkyLove – atrakcje weselne