napis love oraz miłość pod wynajem na wesele ślub 18 zaręczyny


Wynajem napisu LOVE, KOCHAM, KOCHAJ oraz MIŁOŚĆ na każdą okoliczność

Oferujemy Państwu wynajem napisów LOVE, KOCHAM, KOCHAJ oraz MIŁOŚĆ. W swojej ofercie posiadamy: LOVE żarówkowy biały, LOVE żarówkowy drewniany, napis MIŁOŚĆ, napis KOCHAM oraz KOCHAJ. Każda litera skonstruowana jest osobno, co daje duży komfort podczas rozkładnia na sali, w krawędziach, czy też nie foremnych miejscach. Istnieje możliwość wynajmu dwóch/3 napisów – spory rabat. Jeden wewnątrz lokalu, pozostałe na zewnątrz.

Napis LOVE oraz MIŁOŚĆ to świetna inicjatywa i pomysł na wyjątkową dekorację ślubną. Litery nie tylko wzbogacają piękny wystrój sali, ale są też doskonałym obiektem i tłem do ślubnych fotografii. Litery wynajmujemy na czas trwania całego wesela, transportem oraz rozmieszczeniem na sali zajmujemy się sami. Nowością w roku 2020/2021 są napisy KOCHAM oraz KOCHAJ. Zapoznaj się z Naszą ofertą – napisz na Facebooku lub na Czat online zostawiając swój telefon.

Napis MIŁOŚĆ - Atrakcje weselne - Skylove
Napis MIŁOŚĆ – Atrakcje weselne – Skylove

Świecące napisy…a jako dodatek ciężki, gęsty dym

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych przeżyć w Twoim życiu. My pomożemy zadbać o ten, jakże wyjątkowy dzień. Każda chwila, z napisem LOVE, czy MIŁOŚĆ, sprawi wielki zachwyt. Goście weselni będą zachwyceni z tak świetnej atrakcji weselnej. Podświetlane litery doskonale sprawdzą się w ciągu dnia oraz w nocy. Atrakcja weselna idealnie pasuje do wystroju wnętrza oraz pamiątkowych zdjęć.
Najczęściej napisy LOVE, MIŁOŚĆ wynajmowane są na przyjęcia weselne, poprawiny, sesje zdjęciowe oraz na rocznice ślubu. Dekoracja, w postaci świecących napisów może być świetną ozdobą w pomieszczeniu, jak również na zewnątrz m.in. w ogrodzie podczas przyjęcia, czy też na sesji zdjęciowej. Od klienta zależy gdzie będzie chciał umieścić napis. Poniżej film z ciężkiego dymu.
napis Kocham Skylove
napis Kocham Skylove

Jak odbywa się cała usługa?

Zajmujemy się dowożeniem i instalacją/rozłożeniem napisu u państwa. Przyjeżdżamy w piątek lub sobotę przed kościołem, aby wszystko było przygotowane na czas. Następnie umawiamy się na konkretną godzinę odbioru świecącego napisu i to wszystko. Wygodna oferta, przy której Państwa Młodzi nie muszą nawet kiwnąć palcem! Cenę dojazdu ustalamy indywidualnie. Pełna oferta znajduje się w poniższym filmie. Nie trać czasu, tylko zarezerwuj dla siebie termin!
Napis można wynająć na cały dzień ślubu lub też z poprawinami. Wszystko zależy od dostępności terminu. Napis LOVE lub MIŁOŚĆ można wykorzystać na wiele sposobów. Wszystko zależy tylko od kreatywności i pomysłu Młodej Pary. Niech wszyscy goście na weselu mają swoje 5 minut na tle tego świecącego napisu, żeby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Świecące napisy wieczorem, na dworze mogą stworzyć efekt naprawdę znakomity. Zapraszamy także o wynajmu napisów: KOCHAM oraz KOCHAJ!

W jaki sposób mogę zarezerwować dla siebie termin?

Zapraszamy do szczegółowej oferty, która znajduje się pod tym linkiem. “Oferta weselna”. Wybierz interesujące Cię atrakcje i złóż zapytanie. Chcesz zarezerwować świecący napis? Kliknij “Napisz”, przejdź do formularza kontaktowego i zapytaj się o dostępny dla Ciebie termin.
Proponujemy Państwu stworzenie niezwykłej oprawy weselnej, w postaci uatrakcyjnienia wesela. Zadzwoń lub napisz w formularzu, czego potrzebujesz, a w ciągu godziny stworzymy dla Ciebie dedykowaną ofertę. Jesteśmy również na Facebooku.

Ciężki dym, pirotechnika, czy świecące napisy? Sprawdź całą ofertę proponowanych atrakcji weselnych – napisz do Nas, a My zapewnimy, że Twoje wesele będzie wyglądać, jak z bajki!

Adres
  • Nowy Sącz, Tarnów, Dębica
  • Nowy Targ, Gorlice, Limanowa
  • atrakcje@sky-love.pl
  • +572 380 371
  • +731 010 695

© 2020, SkyLove – atrakcje weselne