fotobudka na wesele impreze dla dzieci dla firm rewelacyjna atrakcja 2 3 4 godziny


Fotobudka na wesele impreze, dla dzieci, dla firm, rewelacyjna atrakcja (2,3,4) godziny

Świetna zabawa i idealna pamiątka dla Ciebie, jak i gości. Fotobudka na wesele to wspaniałe urozmaicenie Twojego wesela, genialna zabawa, śmieszne gadżety, a całość wydrukowana i wklejona w księgę gości, która przypomina o tym dniu, sprawiając wiele radości. Wszystkie zdjęcia dostępne będą także online oraz istnieje możliwość zgrania np. na pendraiva lub płytę.

Jeżeli szukasz atrakcji na urodziny swojego dziecka, fotobudka to świetna zabawa dla małych pociech. Zapewniamy świetną zabawę przez cały wieczór, dopasowując akcesoria i gadżety do charakteru imprezy. Fototobudka to idealny sposób na integrację firmy. Szukasz atrakcji na spotkanie integracyjne w firmie? Fotobudka zapewni idealną zabawę, wśród pracowników.

Dlaczego warto wybrać fotobudkę?

Wynajmujemy fotobudkę na 2,3,4 godziny oraz indywidualne oferty powyżej. Zapewniamy nielimitowaną ilość wydrukowanych zdjęć. Każda grafika jest spersonalizowana. Duża ilość zabawnych, śmiesznych gadżetów. Tła graficzne do wyboru. Całą obsługą zajmuje się wykwalifikowany pracownik. Wysyłamy zdjęcia przez email. Umożliwiamy dodatkowy wydruk dla każdej osoby. Cena w zależności od wyboru ilości godzin.
Przygotowujemy projekt wydruku, tak, żeby pasował do Twojej okoliczności. Wydruki dostępne w formatach 5×15 lub 10×15. Wybierz księgę gości dopasowaną do motywu przewodniego imprezy. Zdjęcia dostępne w 10 sekund. Możemy również umieścić logo lub inny charakterystyczny element. Ciekawostka, jak liczyć: do 100 osób – 2h, do 150 osób – 3h, do 200 osób – 4h, więcej – przygotowujemy dedykowana oferta.
fotobudka na wesele impreze dla dzieci dla firm rewelacyjna atrakcja 2 3 4 godziny
fotobudka na wesele impreze dla dzieci dla firm rewelacyjna atrakcja 2 3 4 godziny

W jaki sposób rozpocząć przygodę z fotobudką?

Zacznij od skontaktowania się z Nami, za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. Przygotowania do świetnej zabawy z fotobudką zaczynamy godzinę wcześniej. Umawiamy się na daną godzinę, a także miejsce, w którym mamy się przygotować. Wybierasz gadżety i akcesoria, po 10 sekundach otrzymujesz gotowy wydruk. Ustalamy wszystkie szczegóły, projektujemy indywidualny wzór dla Ciebie. Fotobudka robi świetne zdjęcia, a goście wklejają je do księgi gości, wraz z swoim podpisem.
Realizujemy nawet najbardziej zwariowane Wasze pomysły! Przed samą imprezą otrzymujesz wizualizację przygotowanych dla Ciebie grafik. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, aby Wasi goście mogli naprawdę dobrze się bawić, robiąc śmieszne zdjęcia! Dziesiątki śmiesznych zdjęć które pozostaną w pamięci i albumach gości na długie lata. Fotobudka to główny punkt wesela, który pokochają wszyscy goście na Twoim przyjęciu weselnym.
https://www.youtube.com/watch?v=5S7S5to9Hmw

W jaki sposób mogę zarezerwować dla siebie termin?

Zapraszamy do szczegółowej oferty, która znajduje się pod tym linkiem. „Oferta weselna”. Wybierz interesujące Cię atrakcje i złóż zapytanie. Chcesz zarezerwować fotobudkę? Kliknij „Napisz”, przejdź do formularza kontaktowego i zapytaj się o dostępny dla Ciebie termin.
Proponujemy Państwu stworzenie niezwykłej oprawy weselnej, w postaci uatrakcyjnienia wesela. Zadzwoń lub napisz w formularzu, czego potrzebujesz, a w ciągu godziny stworzymy dla Ciebie dedykowaną ofertę. Jesteśmy również na Facebooku.

 

Ciężki dym, pirotechnika, czy świecące napisy? Sprawdź całą ofertę proponowanych atrakcji weselnych – napisz do Nas, a My zapewnimy, że Twoje wesele będzie wyglądać, jak z bajki!

Adres
  • Nowy Sącz, Tarnów, Dębica
  • Nowy Targ, Gorlice, Limanowa
  • atrakcje@sky-love.pl
  • +572 380 371
  • +731 010 695

© 2020, SkyLove – atrakcje weselne