Ciężki dym na wesele nowy sacz targ tarnów zakopane gorlice

 


Ciężki dym na Twoje wesele – kilka informacji

Pierwszy taniec to wyjątkowa ozdoba Twojego wesela. Dlatego proponujemy Państwu, atrakcję w postaci ciężkiego dymu, często nazywaną “tańcem w chmurach”. Przepiękny taniec w kłębach ciężkiego dymu robi znakomite wrażenie na gościach weselnych. Ciężki dym, jako atrakcja.

Wasz taniec, sprawi uczucie, gdzie poczujecie się, jak w najpiękniejszej bajce. Jest to idealne połączenie dla Par, które świetnie sobie radzą w parkiecie oraz dla tych, którym trudniej to przychodzi. Ciężki dym zdecydowanie “zasłoni” małe niedociągnięcia.

Każda impreza potrzebuje “wisienki na torcie”. Romantyczne, a zarazem bardzo efektowne jest zdecydowanie się na “taniec w chmurach” w postaci tzw. ciężkiego dymu. Nie trudno wyobrazić sobie potencjał weselny. Ciężki i gęsty dym, jaki wytwarza wytwornica może posłużyć Nam, nie tylko na atrakcję w postaci pierwszego tańca. Częstym zastosowaniem, oprócz swojego tańca Par Młodych jest dla przykładu: wejście na salę, wraz z ciężkim dymem, podziękowania dla rodziców, czy wjazd tortu weselnego. Pierwszy taniec to nieodzowny element każdego balu weselnego.

Cała choreografia przybierze pięknego wrażenia, gdy młodzi będą się unosić nad ziemią i “bujać w obłokach” dymu. Każdej, Parze Młodej zależy na tym, by ich przyjęcie weselne było efektowne oraz zostało na długo zostało w pamięci ich własnej, jak i gości. Specjalne efekty, w postaci atrakcji weselnych takich, jak ciężki dym, z pewnością okażą się w tym pomocne. Puszczany z wytwornicy ciężki dym tworzy na parkiecie gęstą mgłę/chmurę, efekt pożądany przy pierwszym tańcu na weselu lub podczas sesji zdjęciowych. Zaplanuj swój wymarzony dzień ze SkyLove. 

Atrakcje weselne - ciężki dym - SkyLove
Atrakcje weselne – ciężki dym – SkyLove

Ciężki dym najczęściej wybieraną atrakcją weselną w 2020 roku!

Usługa w postaci ciężkiego dymu będzie idealnym dopełnieniem sesji fotograficznej oraz filmu weselnego. Częstym wyborem na pierwszy taniec jest połączenie pirotechniki weselnej, w postaci iskier, wraz z ciężkim dymem. Doskonale rozumiemy, iż pierwszy taniec jest wielkim stresem dla wielu Państw Młodych. Przyglądają Nam się dziesiątki osób, klaszcząc i namawiając do dalszej zabawy. Zauważaliśmy jednak, że w towarzystwie ciężko dymu – znacznie rozluźnia się atmosfera weselna.
Zapewniamy również, iż nasz ciężki dym daje efekt tymczasowy, jest bezzapachowy, nie zostawiając śladu na podłodze czy ubraniach, oraz nie włącza alarmów, czy też zabezpieczeń antypożarowych. Sekretem dobrego wrażenia “tańca w chmurach” jest dobrej jakości wytwornica ciężkiego dymu. Warto oglądnąć filmik/zdjęcia z prezentowanych pierwszych tańców. Przed wybraniem wyborem usługodawcy ciężkiego dymu warto, sprawdzić, jakiego efektu możemy się spodziewać.
Ciężki dym – “taniec w chmurach”

Ciężki dym, czy może pirotechnika weselna?

Tak, jak wspominaliśmy – najlepszym rozwiązaniem jest połączanie ciężkiego dymu, wraz z pirotechniką. Poniżej filmik prezentujący. Ciężki dym produkowany jest przez specjalne wytwornice dymu. Obsługiwana wytwornica jest oparta na działaniu suchego lodu, nie płynu! Efekt znacznie lepszy, gęstszy i dłuższy. Fotograf będzie miał niepowtarzalną okazję do zrobienia niebanalnych zdjęć podczas tańca.
W miejscowościach, takich jak: Nowy Sącz, Tarnów, Nowy Targ, Rzeszów, Jasło, Dębica, Gorlice, czy Zakopane działamy od wielu lat. Oferując ciężki dym, jesteśmy znani w wielu lokalach. Całą obsługą zajmujemy się sami, polega ona na przyjeździe przez pracownika, obsługi maszyny oraz transporcie. *Jednorazowe użycie wytwornicy to czas ok. 4 minut.
https://www.youtube.com/watch?v=tcC1NmnsTeI

Ciekawostka: Top 20 domów weselnych, w których byliśmy najczęściej w 2019

-Promenada w Wojnarowej,

-Mardan w Ropie,

-Sękowski dwór w Sękowej,

-Finezja, Stary Młyn oraz Kaprys w Nowym Sączu,

-Taurus w Tarnowie,

-Willa Orchidea oraz Rancho LOT  w Nowym Targu,

-“Ślazyk” oraz “Walek” w Limanowej,

-Podzamcze w Gorlicach,

-Kraina Smaku w Zakopanem,

-Victoria w Ujanowicach,

-Ostoja w Bobowej,

-Willa Marta w Szczawnicy,

-Las Vegas w Barcicach,

-Dworek Koncki w Kątach,

-August w Grzesku,

-Zacisze Gnojnik.

Napisz do Nas na Facebooku

Ciężki dym – Małopolska oraz Podkarpacie

Jak zarezerwować usługę ciężkiego dymu lub pirotechniki?

Zapraszamy do szczegółowej oferty. Prezentujemy także pirotechnikę weselną, o której więcej mogą Państwo znaleźć w ofercie. Kliknij “Napisz”, przejdź do formularza kontaktowego i zapytaj się o dostępny dla Ciebie termin.
Oferujemy szeroki wachlarz usług, w postaci atrakcji weselnych, na terytorium województwa małopolskiego oraz podkarpacia. Sprawdź, czy Twój wymarzony jest dostępny i zarezerwuj usługę ciężkiego dymu.

 

Ciężki dym, pirotechnika, czy świecące napisy? Sprawdź całą ofertę proponowanych atrakcji weselnych – napisz do Nas, a My zapewnimy, że Twoje wesele będzie wyglądać, jak z bajki!

Adres
  • Nowy Sącz, Tarnów, Dębica
  • Nowy Targ, Gorlice, Limanowa
  • atrakcje@sky-love.pl
  • +572 380 371
  • +731 010 695

© 2020, SkyLove – atrakcje weselne